ДБЖ MHPower MPU 1200-12 1500 ВА
Фото 8 |
MHPower MPU 1200-12 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MHPower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MHPower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації MHPower MPU 1200-12
Ціни на MHPower MPU 1200-12 |
---|---|---|---|---|
MHPower MPU 1200-12 1500 ВА | від 13 500 грн. | 2 пропозиції | ||
MHPower MPU 1600-12 2000 ВА | від 18 000 грн. | 2 пропозиції | ||
MHPower MPU 2100-24 2500 ВА | від 22 000 грн. | 2 пропозиції | ||
MHPower MPU 3500-48 5000 ВА | від 27 500 грн. | 2 пропозиції |