Електрогенератор CHAMPION C4500iES G (500263-UA)
Відео 2Фото 20 |
CHAMPION C4500iES G |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION C4500iES G
Усі ціни 10 →Генератор инверторный Champion C4500iESG GEN2 (500988-UA) | 41 773 грн. |
Инверторный генератор CHAMPION C4500iESG GEN2 (500988-UA) 165916 | 41 773 грн. |
Генератор інверторний Champion C4500iESG GEN2 (500988-UA) 101416-8 | 41 773 грн. |
Газобензиновий інверторний генератор CHAMPION C4500iESG GEN2 (500988-UA) Б | 39 300 грн. |
Газобензиновий інверторний генератор CHAMPION C4500iESG GEN2 (500988-UA) | 41 773 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →