Електрогенератор CHAMPION 82001i-E-EU
Відео 3Фото 15 |
CHAMPION 82001i-E-EU |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CHAMPION 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CHAMPION.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CHAMPION 82001i-E-EU
Інверторний бензиновий генератор Champion 2000 (82001i-E-EU) 82001i-E-EU | 24 899 грн. |
Генератор инверторный Champion 82001i-EU, 1,75 kW 230V (бензин; ручной ста | 26 500 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Champion 82001i-E-EU | 25 949 грн. |
Champion 82001i-E-EU | 25 949 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Champion 82001i-E-EU | 25 949 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →