Кишеня для накопичувача Chieftec CEB-7025S
Фото 4 |
Chieftec CEB-7025S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec CEB-7025S
Усі ціни 11 →Карман внешний Chieftec CEB-7025S | 999 грн. |
Корпус для 2.5" HDD/SSD CHIEFTEC CEB-7025S, aluminium/plastic,USB3.0,RETAI | 920 грн. |
Кишеня зовнішня Chieftec CEB-7025S | 999 грн. |
Chieftec Кишеня зовнішня Chieftec CEB-7025S | 999 грн. |
Chieftec CHIEFTEC HDD/SSD CEB-7025S aluminium/plasticUSB3.0RETAIL | 999 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →