Комутатор Cisco C9300L-24T-4G
Відео 1Фото 2 |
Cisco C9300L-24T-4G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C9300L-24T-4G
Cisco C9300L-24T-4G-A — Комутатор керований L3 24xGbE 4xSFP 56 Гбіт/с Netw | 103 740 грн. |
Catalyst 9300L 24p data, NW-E ,4x1G Uplink REMANUFACTURED w/o PS C9300L-24 | 135 546 грн. |
Cisco C9300L-24T-4G-E — Комутатор керований L3 24xGbE 4x10 GbE 320 Гбіт/с | 142 916 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cisco C9300L-24T-4G
Ціни на Cisco C9300L-24T-4G |
---|---|---|---|---|
Cisco C9300-24T-E | від 183 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9300-24P | від 208 777 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9300-24UX-A | від 399 399 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9300L-24T-4G | від 103 740 грн. | 3 пропозиції | ||
Cisco C9300L-24P-4G | від 155 423 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9300-48T-E | від 311 794 грн. | 2 пропозиції | ||
Cisco C9300-48P-E | від 371 875 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9300L-48T-4G | від 155 610 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco C9300L-48P-4G | від 160 797 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →