Комутатор MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Відео 2Фото 2 |
MikroTik CRS112-8P-4S-IN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS112-8P-4S-IN
Усі ціни 58 →MikroTik CRS112-8P-4S-IN | 9 890 грн. |
MIKROTIK CRS112-8P-4S-IN | 8 139 грн. |
Mikrotik CRS112-8P-4S-IN Комутатор | 7 600 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik CRS112-8P-4S Cloud Router Switch CRS112-8P-4S | 8 641 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik CRS112-8P-4S Cloud Router Switch CRS112-8P-4S | 8 468 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →