Литий диск CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Відео 2Фото 3 | від 5 950 до 9 568 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 6,5x16/5x114,3 ET40 DIA67,1
Сортувати
CMS C22 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET40 DIA67.1 Black | 6 531 грн. |
CMS C22 CBG Schwarz Glanz (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1) | 6 599 грн. |
CMS C22 R16 W6.5 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Titanium Gloss C22 656 40 10 GG | 6 340 грн. |
CMS C22 W6.5 R16 PCD5x114.3 ET40 DIA67.1 Racing Silver | 7 222 грн. |
CMS C22 (6.5J x 16 5x114.3 ET40 DIA67.1 Titan) | 6 829 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі