Литий диск CMS 142 7,5x15/5x120 ET11 DIA74,1
від 983 до 1 229 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):11 мм |
Модифікації CMS 142 1
Характеристики
CMS 142 7,5x15/5x120 ET11 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS 142 7,5x15/5x120 ET11 DIA74,1
Сортувати
Диски CMS 142 7,5x15 5x120 ET11 DIA74,1 (silver) | 983 грн. |
CMS 142 (R15 W7.5 PCD5x120 ET11 DIA74.1) silver | 1 019 грн. |
CMS 142 7.5x15 5x120 ET11 DIA74.1 S | 1 074 грн. |
CMS 142 7.5x15 5x120 ET11 DIA74.1 S | 1 229 грн. |
CMS CMS 142 7.5x15 5x120 ET11 DIA74.1 S | 997 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі