Литий диск CMS C27 6x16/5x114,3 ET38 DIA66,1
Відео 2Фото 13 | від 5 991 до 6 499 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації CMS C27 146
Характеристики
CMS C27 6x16/5x114,3 ET38 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C27 6x16/5x114,3 ET38 DIA66,1
Сортувати
CMS C27 CBG Schwarz Glanz (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1) | 6 499 грн. |
Диски CMS C27 6x16 5x114,3 ET38 DIA66,1 (gloss black) (1002353468) | 6 032 грн. |
CMS C27 SR Racing Silber (R16 W6.0 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1) | 6 399 грн. |
Диски CMS C27 6x16 5x114,3 ET38 DIA66,1 (racing silver) (1002353457) | 5 991 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі