Велосипед Comanche Ontario Disc frame 13
Відео 1Фото 2 |
Comanche Ontario Disc frame 13 рама 13"рама 15" |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comanche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comanche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comanche Ontario Disc frame 13
Comanche Ontario Disc (13", помаранчевий) | 18 693 грн. |
Comanche Ontario Disc (13 ", помаранчевий) | 18 693 грн. |
Comanche Ontario Disc (13", чорний-зелений) | 18 693 грн. |
Comanche Ontario Disc (13 ", чорний-зелений) | 18 693 грн. |
Відеоогляди
Модификації Comanche Ontario Disc frame 13
Ціни на Comanche Ontario Disc frame 13 |
---|---|---|---|---|
Comanche Ontario Disc frame 13 | від 18 693 грн. | 4 пропозиції | ||
Comanche Ontario Disc frame 15 | від 18 693 грн. | 2 пропозиції |