Велосипед Ardis Expert MTB 26
Ardis Expert MTB 26 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardis Expert MTB 26
Велосипед Ardis Expert 26" 17" 2020 Білий (0142-17) | 15 109 грн. |
Велосипед Ardis Expert 26" 17" 2023 Білий (0142-17) | 15 912 грн. |
Велосипед Ardis MTB AL 26 EXPERT (0142) | 15 600 грн. |