Велосипед Author Outset 26 2023 frame 19
Фото 3 |
Author Outset 26 2023 frame 19 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Author 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Author.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Author Outset 26 2023 frame 19
Усі ціни 15 →Author Outset 26 2023 (19, сріблястий // червоний) 2023048 | 15 912 грн. |
Author Outset 26 2023 (19, сріблястий // червоний) 2023048 | 15 912 грн. |
Велосипед Author 2023 Outset 26, рама 19 сріблястий/червоний (2023048) | 19 200 грн. |
Велосипед Author 2023 Outset 26, рама 19 серебристый/красный (2023048) | 19 200 грн. |
AUTHOR Велосипед AUTHOR Outset 26" рама L (2023) Серебристо-красный 202304 | 19 200 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Author Outset 26 2023 frame 19
Ціни на Author Outset 26 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Author Outset 26 2023 frame 15 | від 15 912 грн. | 5 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 17 | від 15 912 грн. | 15 пропозицій | ||
Author Outset 26 2023 frame 19 | від 15 912 грн. | 15 пропозицій |