Матрац Come-for Duet 160х200
Відео 1Фото 3 | від 2 832 до 3 493 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:5.5 см |
Модифікації Come-for Duet 17
Характеристики
Come-for Duet 160х200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Come-for 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Come-for.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Come-for Duet 160х200:
- Знімний чохол з жакарда
Де купити Come-for Duet 160х200
Сортувати
Топпер-футон Дует 160x200 | 2 832 грн. |
Футони Come-for Дует 160х200 см (2563521602002) | 2 832 грн. |
Матрац Футон Дует 160х200 | 3 493 грн. |
Матрац ортопедичний Come-for Дует 160x200 см | 2 832 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо