Трансмісійне мастило Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 1 л (HMG1L)
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 1 л
Олива трансмісійна COMMA EP85W-140 GL-5 1л (HMG1L) HMG1L | 316 грн. |
COMMA HMG1L | 332 грн. |
Трансмісійна олива 85W-140 GEAR OIL GL-4,5 1л. HMG1L | 375 грн. |
Трансмісійне масло Comma EP85W-140 Gear Oil 1 л (HMG1L) | 340 грн. |
Модификації Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5
Ціни на Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 1 л | від 316 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 5 л | від 1 580 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →