Трансмісійне мастило Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 20 л (GO420L)
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4
Ціни на Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 |
---|---|---|---|---|
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 1 л | від 265 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 5 л | від 808 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 20 л | від 4 929 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →