Трансмісійне мастило Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 5 л (HMG5L)
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 5 л
Олива трансмісійна COMMA EP85W-140 GL-5 5л (HMG5L) HMG5L | 1 580 грн. |
COMMA HMG5L | 1 609 грн. |
Трансмісійне масло Comma EP85W-140 Gear Oil 5 л (HMG5L) | 1 692 грн. |
Модификації Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5
Ціни на Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 1 л | від 316 грн. | 4 пропозиції | ||
Comma Gear Oil EP 85W-140 GL-5 5 л | від 1 580 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →