Вантажна шина Compasal CPS21 275/70 R22.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Compasal CPS21 275/70 R22.5 148M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Compasal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Compasal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Compasal CPS21 275/70 R22.5 148M
Усі ціни 18 →Compasal CPS21 (рульова вісь) 275/70 R22.5 148/145M | 9 273 грн. |
Compasal CPS21 (универсальная) (275/70R22.5 148M) | 8 546 грн. |
Compasal CPS21 (рулевая) 275/70 R22.5 148/145M 16PR | 8 767 грн. |
Compasal CPS21 (Рулевая) (275/70R22.5 148/145M) | 8 139 грн. |
Compasal CPS21 275/70 R22.5 148/145M | 8 100 грн. |
ще 13 пропозицій