Ківш Tramontina Una 62281/160
Фото 3 |
Tramontina Una 62281/160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Una 62281/160
Усі ціни 7 →Сотейник зі скляною кришкою 16 см і 1,4 л Tramontina Una (62281/160) | 1 449 грн. |
Сотейник зі скляною кришкою 16 см та 1,4 л Tramontina Una (62281/160) | 1 699 грн. |
Сотейник зі скляною кришкою 1,4 л Tramontina Una (62281/160) 62281/160 | 1 699 грн. |
Сотейник со стеклянной крышкой 1,4 л Tramontina Una (62281/160) 62281/160 | 1 699 грн. |
Сотейник Tramontina Una 1.4 л зі скляною кришкою (62281/160) | 1 599 грн. |
Сотейник зі скляною кришкою 16 см та 1,4 л Tramontina Una (62281/160) | 2 039 грн. |
Ківш із кришкою 16 см 1,4 л Tramontina Una (62281/160) | 1 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →