Термос Maestro MR1632-100 1 л
Maestro MR1632-100 |
|
Відносно недорогий літровий термос торгової марки Maestro виконаний у класичному довгастому форм-факторі і має сріблясте забарвлення з чорними вставками. Для перенесення тут передбачена складна пластикова ручка, яка майже не відбивається на невеликих габаритах моделі: якщо ручка не використовується, то щільно прилягає до зовнішніх стінок. Сам термос Maestro MR1632-100 зроблений з міцної нержавіючої сталі, причому це стосується і колби, і корпусу.
Між ними знаходиться вакуумний прошарок, який і повинен забезпечити високі теплоізоляційні властивості - збереження вихідної температури вмісту. Як пробка запропонований практичний клапан, тоді як зовнішня кришка за звичною традицією готова виконувати роль чашки для напоїв. Виробником заявлено застосування екологічних матеріалів та простий догляд (завдяки досить широкій горловині). У продажу крім варіації на 1000 мл зустрічаються родинні версії більшого обсягу, а саме на 1.2 та 1.5 літра.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Купити Maestro MR1632-100 1 л
Усі ціни 25 →Термос Термос Maestro MR-1632-100 (1л) | 546 грн. |
Термос Термос Maestro MR-1632-100 (1л) | 538 грн. |
Maestro 1632-100-MR | 547 грн. |
Термос Maestro MR-1632-100 1632-100м | 526 грн. |
Maestro MR-1632-100 | 628 грн. |
Переглянув багато різних моделей і зрештою зупинився на цій, так як вона задовольняє мене за всіма показниками. Використовую досить часто, кілька разів позичав і доки він працює безвідмовно. Згодом не погіршується здатність зберігати температуру. Ємність – 1 літр, що оптимально. Утримання тепла та холоду мене порадувало. Гарячі напої залишаються такими протягом 8-10 годин, а за 3-4 години рідина не змінює температури зовсім.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, приємна на дотик. Є пластикові вставки. Важливий момент – наявність ручки для перенесення та комфортного наливання напоїв. Вона влаштована таким чином, що не шкодить компактності. Ще – ремінь, за допомогою якого можна переносити термос на плечі. Кришку можна використовувати як чашку, вона досить об'ємна для цих цілей. Навіть як для літрового термоса він багато важить користуюся Maestro MR1632-100 місяць і більше |
Модификації Maestro MR1632-100
Ціни на Maestro MR1632-100 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1632-100 1 л | від 520 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1632-120 1.2 л | від 580 грн. | 24 пропозиції | ||
Maestro MR1632-150 1.5 л | від 588 грн. | 25 пропозицій |