Кухонний ніж Ardesto Gemini AR2136SS
Ardesto Gemini AR2136SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR2136SS
Усі ціни 18 →ARDESTO Gemini, 34 см, довжина леза 20,3 см, нерж.сталь (AR2136SS) | 249 грн. |
ARDESTO Gemini, 34 см, довжина леза 20,3 см, нерж.сталь (AR2136SS) | 249 грн. |
Кухонный нож слайсерный Ardesto Gemini 20,3 см, нерж. AR2136SS | 249 грн. |
Ardesto Gemini (AR2136SS) ar2136ss | 249 грн. |
Кухонний ніж Ardesto Gemini, 34 см, довжина леза 20,3 см, нерж.сталь (AR21 | 249 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →