Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22318/106
Tramontina Dynamic 22318/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22318/106
Усі ціни 17 →Кухонный нож Tramontina Dynamic 22318/106 (6188675) | 314 грн. |
Нож Tramontina Dynamic 22318/106 | 235 грн. |
Нож TRAMONTINA DYNAMIC нож поварской 152 мм инд.упаковка (22318/106) 22318 | 495 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Dynamic поварской 152 мм (22318/106) 22318/106 | 257 грн. |
Tramontina Dynamic 152mm (22318/106) 22318/106 | 257 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Dynamic 22318/106:
- Товщина леза – 1-1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →