Кухонний ніж Ardesto Gemini AR2139SS
Ardesto Gemini AR2139SS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR2139SS
Усі ціни 10 →ARDESTO Gemini, 21 см, довжина леза 8,9 см, нерж.сталь (AR2139SS) | 185 грн. |
ARDESTO Gemini, 21 см, довжина леза 8,9 см, нерж.сталь (AR2139SS) | 185 грн. |
Кухонный нож для овощей Ardesto Gemini 8,9 см, нерж. AR2139SS | 185 грн. |
Кухонний ніж для овочів Ardesto Gemini, 21 см, довжина леза 8,9 см, нерж.с | 185 грн. |
Ardesto Gemini 8,9 см (AR2139SS) Gemini8,9см(AR2139SS) | 185 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →