Кухонний ніж Tramontina Polywood 21118/173
Фото 6 |
Tramontina Polywood 21118/173 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Polywood 21118/173
Усі ціни 8 →Нож TRAMONTINA POLYWOOD д/очистки кожуры 76 мм (кр.дер) инд.уп. (21118/173 | 406 грн. |
TRAMONTINA Polywood 21118/173 | 249 грн. |
Tramontina 21118/173 | 185 грн. |
Tramontina Polywood 76 мм (21118/173) Polywood76мм(21118/173) | 149 грн. |
Ніж для очищення шкірки Tramontina Polywood 76 мм (21118/173) | 150 грн. |
ще 3 пропозиції
Матеріал рукоятки ножа доступний в 2 варіантах:
- 21118/173 червоне дерево
- 21118/193 горіх
РекомендуємоПорівняти в таблиці →