Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23851/003
Tramontina Ultracorte 23851/003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23851/003
Усі ціни 10 →Нож для овощей Tramontina Ultracorte 23851/103 | 166 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE шкуросьемный 76 мм в блистере (23851/103) 23851/ | 393 грн. |
Tramontina ULTRACORTE (23851/103) 23851/103 | 166 грн. |
TRAMONTINA Ніж обробний ULTRACORTE, 76 мм 23851/103 | 229 грн. |
Tramontina 23851/103 | 163 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23851/003:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →