Вантажна шина Triangle TR668 295/80 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Triangle TR668 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle TR668 295/80 R22.5 152L
Усі ціни 7 →TRIANGLE TR668 295/80 R22.5 152/148L | 11 890 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR668 (ведуча) 295/80R22.5 152/148L | 8 646 грн. |
TRIANGLE Вантажна шина TRIANGLE TR668 (ведуча) 295/80R22.5 152/148L | 8 786 грн. |
Вантажна шина TRIANGLE TR668 (ведуча) 295/80R22.5 152/148L | 8 621 грн. |
Грузовые шины Triangle TR668 (универсальная) 295/80 R22.5 152/148L 16PR 10 | 9 247 грн. |
TRIANGLE Вантажна шина TRIANGLE TR668 (ведуча) 295/80R22.5 152/148L | 8 704 грн. |
Вантажні шини Triangle TR668 (універсальна) 295/80 R22.5 152/148L 16PR | 9 802 грн. |