Вантажна шина Lanvigator D318 295/60 R22.5 150K
9 860 грн. Купити! Lanvigator D318 (приводная) 295/60 R22.5 150/147K 18PRGarant-shina.comНовий магазин (Київ) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Lanvigator D318 295/60 R22.5 150K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lanvigator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lanvigator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lanvigator D318 295/60 R22.5 150K
Ціни на Lanvigator D318 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Lanvigator D318 295/60 R22.5 150K | від 9 860 грн. | 1 пропозиція | ||
Lanvigator D318 295/60 R22.5 150M | від 10 339 грн. | 12 пропозицій | ||
Lanvigator D318 315/60 R22.5 156L | від 9 476 грн. | 12 пропозицій |