Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Відео 17Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Усі ціни 27 →Шина Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | 2 795 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | 2 932 грн. |
Continental ALLSEASONCONTACT 2 195/65 R15 91H (9082599518) | 4 610 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | 3 205 грн. |
Всесезонные шины Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H 1002508261 | 2 958 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H
Ціни на Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 91H | від 2 772 грн. | 28 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95H | від 3 714 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental AllSeasonContact 2 195/65 R15 95V | від 3 068 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →