Вантажна шина Continental Conti EcoPlus HS3 355/50 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti EcoPlus HS3 355/50 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti EcoPlus HS3 355/50 R22.5 156K
Continental Conti EcoPlus HS3 (рулевая) 355/50 R22.5 156K PR18 | 27 705 грн. |
Continental Conti EcoPlus HS3 (рулевая) 355/50 R22.5 156K 18PR "3PMSF" | 27 224 грн. |
Continental CONTI ECOPLUS HS3 355/50 R22.5 156 K | 30 760 грн. |
Continental CONTI ECOPLUS HS3 355/50 R22.5 156 K | 32 298 грн. |
Відеоогляди