Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Steer 002 385/55 R22.5 160K
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Steer 002 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Steer 002 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) (385/55R22.5 160K) | 22 330 грн. |
Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR | 21 100 грн. |
Грузовые шины Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 385/55 R22.5 160K | 22 530 грн. |
Bridgestone DURS2 385/55 R22.5 160 K | 27 960 грн. |
Bridgestone DURS2 385/55 R22.5 160 K | 29 358 грн. |
Bridgestone Duravis R-Steer 002 рульова (385/55R22,5 160K) 378751 | 21 398 грн. |
Вантажні шини Bridgestone Duravis R-Steer 002 (кермова) 385/55 R22.5 160K | 23 882 грн. |