Вантажна шина Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K 355/50 R22.5 " 156 K 375/45 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K
Goodyear KMAX S (рулевая) (355/50R22.5 156K) | 27 284 грн. |
Goodyear KMAX S 355/50R22.5 156K | 34 480 грн. |
Goodyear KMAX S 355/50R22.5 156K | 36 204 грн. |
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K
Ціни на Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 355/50 R22.5 156K | від 27 284 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear KMax S 375/45 R22.5 156L | від 39 760 грн. | 2 пропозиції |