Вантажна шина Continental Conti Hybrid HD3 315/60 R22.5 152L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HD3 315/60 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HD3 315/60 R22.5 152L
Усі ціни 18 →Continental Conti Hybrid HD3 (ведуча вісь) 315/60 R22.5 152/148L | 25 131 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (ведущая) (315/60R22.5 152L) | 24 929 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (приводная) 315/60 R22.5 152/148L 20PR "3PMSF | 18 482 грн. |
Continental Conti Hybrid HD3 (Ведущая) (315/60R22.5 152/148L) | 23 836 грн. |
Грузовые шины Continental HD3 Hybrid (ведущая) 315/60 R22.5 152/148L 10009 | 25 017 грн. |
ще 13 пропозицій