Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3+ 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3+ 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3+ 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 10 →Continental Conti Hybrid HT3+ (прицепная) (385/65R22.5 164K) | 21 857 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR HL "3PMSF | 20 300 грн. |
Грузовые шины Continental ContiHybrid HT3+ (прицепная) 385/65 R22.5 164K 2 | 21 085 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ (385/65R22.5 164K) | 21 079 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ 385/65R22.5 164K 20PR | 24 600 грн. |
ще 5 пропозицій