Вантажна шина Goodyear KMax T 385/55 R22.5 160L
Відео 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 385/55 R22.5 160L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax T 385/55 R22.5 160L
Усі ціни 6 →Goodyear KMAX T (прицепная) 385/55 R22.5 160/158L | 21 311 грн. |
Goodyear KMAX T (прицепная) (385/55R22.5 160L) | 23 613 грн. |
Грузовые шины Goodyear KMax T (прицепная) 385/55 R22.5 160/158L 1000688876 | 23 391 грн. |
Goodyear KMAX T причіпна причіпна (385/55R22,5 160/158L) 286430 | 20 774 грн. |
Вантажні шини Goodyear KMax T (причіпна) 385/55 R22.5 160/158L | 24 794 грн. |
Шина Goodyear KMAX T (причіпна) 385/55 R22.5 160/158L | 23 589 грн. |
Відеоогляди