Вантажна шина Michelin X Line Energy T 385/65 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Line Energy T 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Line Energy T 385/65 R22.5 160K
Усі ціни 22 →Michelin X Line Energy T (причіпна вісь) 385/65 R22.5 160K | 27 516 грн. |
Michelin X Line Energy T (прицепная) 385/65 R22.5 160K | 23 210 грн. |
Michelin X Line Energy T (прицепная) (385/65R22.5 160K) | 23 338 грн. |
Michelin X Line Energy T (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 22 600 грн. |
MICHELIN MICHELIN X Line Energy T (причепна) 385/65R22.5 160K | 23 760 грн. |
ще 17 пропозицій