Вантажна шина Continental Conti Hybrid HT3+ 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid HT3+ 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid HT3+ 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 9 →Continental Conti Hybrid HT3+ (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR "3PMSF" | 22 600 грн. |
Грузовые шины Continental ContiHybrid HT3+ (прицепная) 385/55 R22.5 160K 2 | 25 537 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ 385/55 R22.5 160K 20PR | 23 000 грн. |
Continental Conti Hybrid HT3+ 385/55 R22.5 160K 20PR | 24 150 грн. |
Вантажні шини Continental Conti Hybrid HT3+ (причіпна) 385/55 R22.5 160K 2 | 24 960 грн. |
ще 4 пропозиції