Блок живлення Cooler Master MWE White V2 MWE 650 WHITE V2
Відео 7Фото 9 |
Cooler Master MWE White V2 MWE 650 WHITE V2 650 Вт 24+8+8(4+4) pin 750 Вт 24+8+8(4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MWE White V2 MWE 650 WHITE V2
Блок живлення Cooler Master MWE 650 White V2 (MPE-6501-ACABW) | 3 150 грн. |
Блок питания Cooler Master MWE 650 White V2 (MPE-6501-ACABW) | 3 149 грн. |
Блок живлення Cooler Master MWE 650 White V2 (MPE-6501-ACABW) | 3 149 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cooler Master MWE White V2
Ціни на Cooler Master MWE White V2 |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MWE White V2 MWE 650 WHITE V2 | від 3 149 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooler Master MWE White V2 MWE 750 WHITE V2 | від 3 687 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →