Зимова шина Cooper Weather Master SA2 185/65 R14 86T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Cooper Weather Master SA2 185/65 R14 86T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Weather Master SA2 185/65 R14 86T
Усі ціни 6 →COOPER Зимова шина COOPER Weather Master SA2 185/65R14 86T | 2 348 грн. |
Зимова шина COOPER Weather Master SA2 185/65R14 86T | 2 326 грн. |
COOPER Weather-Master SA2 185/65R14 86T (Под шип) | 2 135 грн. |
Cooper Weather Master SA2 (185/65R14 86T) | 2 024 грн. |
Cooper Weather-Master SA 2 185/65R14 86 T | 2 150 грн. |
COOPER Weather-Master SA2 185/65R14 86T (Під шип) | 2 285 грн. |
0 0 2 1 |
За такие деньги резина супер, еще такую возьму. Цена!!! Износостойкая, 6 сезонов откатал. Весной влетел в яму удар был сильный, диску (легкосплавный) крышка а резине хоть бы что!!! Нету. користуюся Cooper Weather Master SA2 185/60 R14 82T місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 4 відгуків
ще 3 відгуки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →