Блок живлення Corsair CX Series V2 CP-9020278-EU
Фото 11 |
Corsair CX Series V2 CP-9020278-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair CX Series V2 CP-9020278-EU
Усі ціни 31 →Блок живлення Corsair CX650 (CP-9020278-EU) 650W CP-9020278-EU | 3 149 грн. |
Блок питания Corsair CX650 (CP-9020278) | 3 149 грн. |
Блок живлення Corsair CX650 (CP-9020278) | 3 149 грн. |
Блок питания Corsair CX650 (CP-9020278-EU) 650W CP-9020278-EU | 3 149 грн. |
Блок живлення Corsair 650W CX650 (CP-9020278-EU) | 3 304 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Corsair CX Series V2
Ціни на Corsair CX Series V2 |
---|---|---|---|---|
Corsair CX Series V2 CP-9020277-EU | від 2 525 грн. | 35 пропозицій | ||
Corsair CX Series V2 CP-9020278-EU | від 2 875 грн. | 33 пропозиції | ||
Corsair CX Series V2 CP-9020279-EU | від 3 300 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →