Блок живлення Chieftec Force CPS-650S
Фото 4 |
Chieftec Force CPS-650S 650 Вт 24+8 (4+4) pin 750 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chieftec Force CPS-650S
Усі ціни 48 →CHIEFTEC Force 650W (CPS-650S) CPS-650S | 2 792 грн. |
CHIEFTEC Force CPS-650S | 2 992 грн. |
CHIEFTEC RETAIL Force CPS-650S | 2 822 грн. |
Блок живлення Chieftec Force CPS-650S | 2 803 грн. |
Блок питания Chieftec Force CPS-650S | 2 803 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 6 |
Брав його в 2018 році, працює без проблем і зараз. Брав із запасом по потужності, так моя система всього 300-350 вт споживає, думав тоді ще взяти на 550, але ціна відрізнялася на 100+ грн і взяв цей. Напруга стабільна, проводів багато, а більшого мені й не треба. Довговічність
Стабільна напруга Трохи галасливий Владислав: користуюся Chieftec CPS-650S більше року |
Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
28 серпня 2019, 09:21
Подойдёт ли данный бп к следующим комплектующим?: #
Sapphire Radeon RX 580 PULSE 4G G5 11265-09/R5 2400/GAsus PRIME A320M-K /Сrown CMC-403
6 лютого 2019, 01:41
Питание видеокарты #
У меня 2060, с 8 пинами, для нее подойдёт? Я имею ввиду контакт на 8 пин.
Показано 3 із 18 запитань
ще 15 запитань
Модификації Chieftec Force
Ціни на Chieftec Force |
---|---|---|---|---|
Chieftec Force CPS-650S | від 2 577 грн. | 48 пропозицій | ||
Chieftec Force CPS-750S | від 2 910 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →