Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Відео 6Фото 4 |
Kingston Fury KF432C16BBAK2/16 |
|
Комплект модулів оперативної пам'яті з DDR4-3200 з ефектним керованим RGB LED-підсвічуванням. До покупки HP бренду HyperX ця пам'ять виходила під прапорами HyperX Fury і регулярно отримувала високі оцінки від преси та покупців через її низьку ціну, високу якість та непоганий розгінний потенціал. Являє собою продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у ігрових ПК з великою кількістю підсвічування і робочих станціях початкового рівня з урахуванням процесорів Intel і AMD.
Комплект Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb складається з двох модулів пам'яті об'ємом 8 ГБ із заявленою тактовою частотою 3200 МГц і пропускною здатністю в районі 25600 МБ/с. З коробки запускається в режимі DDR4-2400 зі штатними таймінгами CL16 (16-18-18) і напругою 1.2 В. Для встановлення заявлених виробником режимів потрібна материнська плата з підтримкою профілів XMP із заздалегідь підібраними таймінгами та напругою.
Або ручний розгін пам'яті безпосередньо в BIOS. Для стабільної роботи під інтенсивним навантаженням обидві планки оснащені металевими вугільно-чорними радіаторами, які ефективно охолоджують чипи та контролер пам'яті. На торці закріплений напівпрозорий світловод, а крізь нього просвічуються RGB-світлодіоди, які можна синхронізувати з рештою підсвічування в корпусі. Висота планок складає 41.2 мм і цей фактор потрібно враховувати при складанні, щоб під час встановлення ОЗП гребінці не впиралися у процесорний кулер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Усі ціни 7 →Kingston DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz FURY Beast RGB Black (KF432C16BBAK2/16) | 1 999 грн. |
Модуль пам'яті Kingston FURY 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Beast RGB (KF432C | 2 244 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz Fury Beast RGB Ki | 2 205 грн. |
Kingston Fury (ex.HyperX) Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) | 2 205 грн. |
Kingston FURY 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Beast RGB (KF432C16BBAK2/16) KF4 | 2 299 грн. |
Память для настольных компьютеров Kingston Fury 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MH | 2 419 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston Fury 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 M | 2 413 грн. |
Модификації Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF426C16BBAK2/16 | від 2 683 грн. | 5 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16 | від 1 999 грн. | 7 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF436C17BBAK2/16 | від 2 300 грн. | 21 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF437C19BBAK2/16 | від 2 992 грн. | 3 пропозиції |