Монітор Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " чорний
Відео 8Фото 13 |
Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " чорний
Діагональ:45 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:OLED, відгук 0.03 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Corsair XENEON Flex 45WQHD240 45 " чорний
Усі ціни 23 →Corsair 45" Xeneon Flex 45WQHD240 (CM-9030001-PE) Black CM-9030001-PE | 99 999 грн. |
Монітор ігровий 45'' Corsair XENEON FLEX 45WQHD240 (CM-9030001-PE) | 90 429 грн. |
CORSAIR XENEON FLEX 45-Inch OLED 240Hz (45WQHD240) 45WQHD240 | 99 999 грн. |
Игровой монитор 45" Corsair Xeneon Flex 45WQHD240 (CM-9030001-PE) | 99 999 грн. |
Монитор Corsair XENEON FLEX 45WQHD240 45-Inch OLED (3440 x1440), 240Hz Ref | 99 999 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди