Камера відеоспостереження Light Vision VLC-8256WM
Light Vision VLC-8256WM |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Light Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Light Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Light Vision VLC-8256WM
Light Vision VLC-8256WM 63071 | 1 649 грн. |
Видеокамера Light Vision VLC-8256WM 5Mp f=3.6mm | 1 550 грн. |
MHD Відеокамера VLC-8256WM Graphite Light Vision 5Mp f-3.6 мм | 1 555 грн. |
MHD-відеокамера 5Mp Light VIsion VLC-8256WM Graphite f=3.6mm (75-00064) | 1 595 грн. |
MHD Відеокамера VLC-8256WM Graphite Light Vision 5Mp f-3.6 мм | 1 595 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →