Гібридний HDVR відеореєстратор CoVi Security XVR-3500-4K
CoVi Security XVR-3500-4K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security XVR-3500-4K
Відеореєстратор CoVi Security XVR-3500-4K (26670) | 2 699 грн. |
Видеорегистратор CoVi Security XVR-3500-4K | 2 801 грн. |
Відеореєстратор CoVi Security XVR-3500-4K (11284) | 2 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →