Умивальник Creavit Ultra UL060 597 мм
Фото 8 |
Creavit Ultra UL060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Ultra UL060 597 мм
Усі ціни 17 →Умивальник на стільницю Creavit Ultra 60 см базальт матовий UL060-00BM00E- | 8 033 грн. |
Creavit Creavit Раковина ULTRA 60см, б/о, на стільницю антрацит мат (UL060 | 7 973 грн. |
Раковина CREAVIT Ultra UL060.F0000 45х60 см капучино матовий | 7 974 грн. |
Умивальник на стільницю Creavit Ultra 60 см перлинно-біла матова UL060-00B | 8 033 грн. |
Умивальник на стільницю Creavit Ultra 60 см UL060-00CB00E-0000 | 4 820 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Creavit Ultra UL060
Ціни на Creavit Ultra UL060 |
---|---|---|---|---|
Creavit Ultra UL040-00CB00E-0000 400 мм | від 4 315 грн. | 2 пропозиції | ||
Creavit Ultra UL060 597 мм | від 4 814 грн. | 17 пропозицій | ||
Creavit Ultra UL080-00CB00E-0000 800 мм | від 6 337 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →