Умивальник Creavit Next NX260-00CB00E-0000 600 мм
Фото 6 |
Creavit Next NX260-00CB00E-0000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Next NX260-00CB00E-0000 600 мм
Умивальник на стільницю Creavit Next 60 см NX260-00CB00E-0000 | 4 355 грн. |
Creavit Creavit Раковина NEXT 60см, з/о, на стільницю (NX260.00000) | 4 699 грн. |
Раковина CREAVIT Next NX260.00000 50x60 см біла | 4 700 грн. |
Раковина CREAVIT Next NX260.00000 (NX260-00CB00E-0000) | 4 700 грн. |
Модификації Creavit Next NX260-00CB00E-0000
Ціни на Creavit Next NX260-00CB00E-0000 |
---|---|---|---|---|
Creavit Next NX256 500 мм | від 4 950 грн. | 1 пропозиція | ||
Creavit Next NX260-00CB00E-0000 600 мм | від 4 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Creavit Next NX270 700 мм | від 5 250 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →