Умивальник Creavit Free FE065 650 мм
Фото 2 |
Creavit Free FE065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Creavit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Creavit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Creavit Free FE065 650 мм
Умивальник підвісний Creavit Free 65 см FE065-00CB00E-0000 | 4 730 грн. |
Creavit Creavit Раковина FREE 65см, на стільницю (FE065.00000) | 4 589 грн. |
Раковина CREAVIT Free FE065.00000 45х65 см біла | 4 590 грн. |
Раковина CREAVIT Free FE065.00000 (FE065-00CB00E-0000) | 5 171 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →