Вантажна шина Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L 215/75 R17.5 " 135 L 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L
Усі ціни 17 →Sailun SAR1 (рульова вісь) 215/75 R17.5 135/133L | 7 080 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L PR16 | 6 481 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) (215/75R17.5 135L) | 6 646 грн. |
Sailun SAR1 (рулевая) 215/75 R17.5 135/133L 16PR | 6 432 грн. |
Sailun SAR 1 (Рулевая) (215/75R17.5 135/133L) | 6 246 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L
Ціни на Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L |
---|---|---|---|---|
Sailun SAR1 215/75 R17.5 135L | від 6 246 грн. | 17 пропозицій | ||
Sailun SAR1 225/75 R17.5 129M | від 6 246 грн. | 16 пропозицій |