Вантажна шина CrossWind CW-HT02 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-HT02 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-HT02 215/75 R17.5 135J
Усі ціни 8 →CROSS WIND CW-HT02 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J PR16 | 6 436 грн. |
CrossWind CW-HT02 (причіпна вісь) 215/75 R17.5 135/133J | 7 196 грн. |
Cross Wind CW-HT02 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 6 156 грн. |
Шини CrossWind CWHT02 (прицепная) 215/75 R17,5 135/133J 16PR | 6 710 грн. |
CrossWind CW-HT02 (215/75R17.5 135J) | 6 527 грн. |
ще 3 пропозиції