Вантажна шина Goodride GTX1 215/75 R17.5 135J
Виберіть розмір вантажної шини
Goodride GTX1 215/75 R17.5 135J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodride GTX1 215/75 R17.5 135J
Goodride GTX1 (прицепная) (215/75R17.5 135J) | 6 009 грн. |
Goodride GTX1 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 6 030 грн. |
Грузовые шины Goodride GTX1 (прицепная) 215/75 R17.5 135/133J 16PR 1002571 | 6 202 грн. |
Goodride GTX1 (причіпна) 215/75 R17.5 135/133J 16PR | 6 130 грн. |
Goodride GTX1 причіпна причіпна (215/75R17,5 135/133J) 437377 | 5 959 грн. |