Вантажна шина CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M 285/70 R19.5 " 146 M 305/70 R19.5 " 148 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M
Усі ціни 8 →CrossWind CWS20E (рульова вісь) 285/70 R19.5 146/144M | 10 268 грн. |
Cross Wind CWS20E (рулевая) 285/70 R19.5 146/144M 18PR | 8 604 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWS20E (рулевая) 285/70 R19.5 146/144M 1001865685 | 9 213 грн. |
Шини CrossWind CWS20E (рулевая) 285/70 R19,5 146/144M | 9 570 грн. |
CrossWind CWS20E (285/70R19.5 146M) | 9 309 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M
Ціни на CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWS20E 285/70 R19.5 146M | від 8 604 грн. | 8 пропозицій | ||
CrossWind CWS20E 305/70 R19.5 148M | від 9 372 грн. | 7 пропозицій |